Agriapipe Torna – 2007-es korosztály Reviewed by Momizat on . Pápai Zoltán beszámolója: 2007-es korosztály első mérkőzése nagyon jól indult, hiszen rögtön az elején megszereztük a vezetést, amivel rendesen felébresztettük Pápai Zoltán beszámolója: 2007-es korosztály első mérkőzése nagyon jól indult, hiszen rögtön az elején megszereztük a vezetést, amivel rendesen felébresztettük Rating: 0
You Are Here: Home » Hírek » Agriapipe Torna – 2007-es korosztály

Agriapipe Torna – 2007-es korosztály

Pápai Zoltán beszámolója:

2007-es korosztály első mérkőzése nagyon jól indult, hiszen rögtön az elején megszereztük a vezetést, amivel rendesen felébresztettük az alvó oroszlánt – a Bőrlabda FC a továbbiakban esélyt sem adva nekünk érvényesítette magasabb játéktudását, így kialakítva a 7-1-es végeredményt. Az egyetlen gólt Mezei Botond szerezte nekünk.

Második mérkőzésünk már sokkal jobbra sikerült – megszereztük első pontunkat: 1-1es döntetlennel zárult a mérkőzés a Szolnok csapata ellen. Gólszerzőnk: Cseh Bálint.

Az utolsó csoportmérkőzésen bár egygólos vereséget szenvedtünk (0-1) Piliscsaba ellen, egy nagyon jó, élvezetes mérkőzést játszottunk, ahol akár fordítva is alakulhatott volna a végeredmény! Gólarányt számolva csoport negyedikek lettünk.

Vasárnap az egyenes kieséses szakaszban a „B” csoport első helyén végzett Gyöngyös csapatát kaptuk, sikerült megnehezíteni a dolgukat, hiszen a kapusunk kiváló és remek védéseinek köszönhetően az utolsó percben elért találattal (1-0) léptek csak túl rajtunk.