ESSE – Besenyőtelek 3 – 2 Reviewed by Momizat on . ESSE Megye I. - Besenyőtelek SC 3 - 2 Góllövőink: Jacsmanik Attila, Busai Barna, Montvai Tibor Az első félidőben két besenyőteleki gól, és a második félidőben S ESSE Megye I. - Besenyőtelek SC 3 - 2 Góllövőink: Jacsmanik Attila, Busai Barna, Montvai Tibor Az első félidőben két besenyőteleki gól, és a második félidőben S Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » ESSE – Besenyőtelek 3 – 2

ESSE – Besenyőtelek 3 – 2

ESSE Megye I. – Besenyőtelek SC

3 – 2

Góllövőink: Jacsmanik Attila, Busai Barna, Montvai Tibor

Az első félidőben két besenyőteleki gól, és a második félidőben Szilágyi Bálint sérülése után kezdődött el igazán a meccs. Jacsmanik Attila 65. percben lőtt gólja után feléledt az Eger. A 70. percben Busai egyenlítette az addig 1-2-es állást, végül a 80. percben Montvai Tibor tette fel az i-re a pontot – hazai pályán nem hagyta magát az Eger!

© 2014 Egri Sportcentrum SE. webfejlesztés: Varga Roland