ESSE U15 bajnoki mérkőzés Reviewed by Momizat on . ESSE U15 - KBSC FC 8 - 0 Gólszerzőink: Eged Armand, Molnár Bálin (2), Farkas Krisztián, Gíber Attila (2), Kovács Dávid, Csík Márkó Mérkőzés értékelés: A mérkőzé ESSE U15 - KBSC FC 8 - 0 Gólszerzőink: Eged Armand, Molnár Bálin (2), Farkas Krisztián, Gíber Attila (2), Kovács Dávid, Csík Márkó Mérkőzés értékelés: A mérkőzé Rating: 0
You Are Here: Home » Hírek » ESSE U15 bajnoki mérkőzés

ESSE U15 bajnoki mérkőzés

ESSE U15 – KBSC FC

8 – 0

Gólszerzőink: Eged Armand, Molnár Bálin (2), Farkas Krisztián, Gíber Attila (2), Kovács Dávid, Csík Márkó

Mérkőzés értékelés:

A mérkőzés előtti megbeszélésen kértem, hogy az elmúlt bajnoki szezonban a KBSC ellen elért nagyarányú győzelmek ne tegyék elbizakodottá játékosaimat, ne vegyék félvállról a mérkőzést.
A mérkőzés elejétől letámadtuk az ellenfelet, és próbáltunk nagy iramot diktálni. Az ellenfélnek egy-két előrevágott labdából volt próbálkozása, de komoly veszélyt nem jelentett kapunkra. A vendégegyüttes kapujára állandó nyomást gyakoroltunk, és számtalan helyzetet dolgoztunk ki, melyekből a félidő második felében már gólokat értünk el.
A második félidőben folyamatosan küldtem be cserejátékosaimat, akik mindannyian jól léptek be a játékba. Ekkor már szinte akkor alakítottunk ki helyzetet, amikor éppen akartunk. Kifejezetten tetszett az időnként mutatott egy-két érintős kombinatív játékunk, valamint labdavesztések utáni visszatámadásunk, amire a kazincbarcikai csapat nem tudott reagálni.
Összességében időnként kifejezetten tetszetős, szellemes támadójátékkal 8:0-ra vertük a vendégegyüttest. A helyzetkihasználásunkon viszont feltétlen javítanunk szükséges a jövőben.