ESSE U15 Bajnoki mérkőzés Reviewed by Momizat on . DVTK - ESSE 1 - 0 Mérkőzés értékelés: A múlt heti Felsőtárkány elleni gyenge produkció után bíztam abban, hogy csapatom a DVTK-val szemben motiváltabb hozzáállá DVTK - ESSE 1 - 0 Mérkőzés értékelés: A múlt heti Felsőtárkány elleni gyenge produkció után bíztam abban, hogy csapatom a DVTK-val szemben motiváltabb hozzáállá Rating: 0
You Are Here: Home » Hírek » ESSE U15 Bajnoki mérkőzés

ESSE U15 Bajnoki mérkőzés

DVTK – ESSE

1 – 0

Mérkőzés értékelés:

A múlt heti Felsőtárkány elleni gyenge produkció után bíztam abban, hogy csapatom a DVTK-val szemben motiváltabb hozzáállást fog tanúsítani.
A széllel támogatott, túlnyomórészt 2001-es játékosaival felálló vendéglátók – némi játékvezetői segítséggel –  próbáltak ránk az első félidőben nyomást gyakorolni, de jó védekezéssel útját álltuk a rohamoknak. Ebben az időszakban viszont rengeteg hibával játszottak középpályásaim, a megszerzett labdák megjátszásába gyakran hiba csúszott, és a támadó harmadban is határozatlanok voltunk.
A 17. percben megkaptuk a „megszokott” potyagólunkat, egy 35 méterről szabadrúgásból felívelt labda mellé ütött kapusom, mely a hálóba hullott. A félidő második felében jobbára a mezőnyben folyt a játék, komoly helyzetek nélkül.
A második játékrészben még nagyobb akarattal játszottak játékosaim, szinte a teljes félidőben az ellenfél térfelén tartottuk a labdát, és lendületesebb játékunkkal már komoly helyzeteket is kidolgoztunk. Bár állandó veszélyt teremtettünk az ellenfél kapujára, sajnos 3 méterről is a kapust találtuk el.
A diósgyőri csapat  helyzetet nem tudott teremteni a kapunk előtt, az utolsó 15 percben már csak kizárólag a védekezésre összpontosított és szerencsével megvédte kapuját a góltól. Csapatom a mérkőzés jelentős részében dinamikusan, fegyelmezetten játszott és mutatott játéka alapján legalább az egy pontra rászolgált volna.