ESSE U17 Bajnoki mérkőzés Reviewed by Momizat on . ESSE U17 - Kisvárda 1 - 3 Gólszerző: Molnár András Máté Edzői értékelés: Az első félidőben sikerült betartani és megvalósítani a megbeszélt taktikát így 1:0 elő ESSE U17 - Kisvárda 1 - 3 Gólszerző: Molnár András Máté Edzői értékelés: Az első félidőben sikerült betartani és megvalósítani a megbeszélt taktikát így 1:0 elő Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » ESSE U17 Bajnoki mérkőzés

ESSE U17 Bajnoki mérkőzés

ESSE U17 – Kisvárda

1 – 3

Gólszerző: Molnár András Máté

Edzői értékelés:

05Az első félidőben sikerült betartani és megvalósítani a megbeszélt taktikát így 1:0 előnnyel fordultunk. Második játékrészben váltottunk, stabilabb védekezésből gyors kontrákkal szerettünk volna támadni, egy hatalmas gólszerzési lehetőségünk ugyan volt, de utána megint jött a védelmi hiba ami ráadásul kiállítást és büntetőt eredményezett. Az ellenfél ezt okosan kihasználva hamar megfordította az eredményt így megérdemelve szerezte meg a győzelmet.