ESSE U19 Bajnoki mérkőzés Reviewed by Momizat on . Nyíregyháza Bozsik Akadémia - ESSE 7 - 1 Gólszerzőnk: Tóth Kristóf Edzői értékelés: A mai mérkőzésen a bajnokság legjobb csapatával játszottunk. Szerettünk voln Nyíregyháza Bozsik Akadémia - ESSE 7 - 1 Gólszerzőnk: Tóth Kristóf Edzői értékelés: A mai mérkőzésen a bajnokság legjobb csapatával játszottunk. Szerettünk voln Rating: 0
You Are Here: Home » Hírek » ESSE U19 Bajnoki mérkőzés

ESSE U19 Bajnoki mérkőzés

Nyíregyháza Bozsik Akadémia – ESSE

7 – 1

Gólszerzőnk: Tóth Kristóf

Edzői értékelés:

A mai mérkőzésen a bajnokság legjobb csapatával játszottunk. Szerettünk volna egy szoros mérkőzést játszani,
de ez már sajnos az első  negyedórában bekapott három gól miatt meghiúsult. Vissza tudtunk volna kapaszkodni
a mérkőzésbe, mert a Nyíregyháziak 3-1-nél mintha leültek volna, viszont a tizenegyes és a kiállítás megpecsételte
sorsunkat. Egyetlen pozitívuma volt a mérkőzésnek: a második félidei játékunk – mégpedig olyan szempontból,
hogy kértem a srácokat ne essünk szét, és ezt maradéktalanul végre is hajtották!