I. HEVES VÁRMEGYE KUPA, Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna Reviewed by Momizat on . 2024. február 24-én, az U12 és az U13 korcsoport részvételével került sor az I. HEVES VÁRMEGYEI KUPA, Utánpótlás Teremlabdarúgó Tornára az Egri Sportcentrum SE 2024. február 24-én, az U12 és az U13 korcsoport részvételével került sor az I. HEVES VÁRMEGYEI KUPA, Utánpótlás Teremlabdarúgó Tornára az Egri Sportcentrum SE Rating: 0
You Are Here: Home » Hírek » I. HEVES VÁRMEGYE KUPA, Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna

I. HEVES VÁRMEGYE KUPA, Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna

2024. február 24-én, az U12 és az U13 korcsoport részvételével került sor az I. HEVES VÁRMEGYEI KUPA, Utánpótlás Teremlabdarúgó Tornára az Egri Sportcentrum SE szervezésében.

A rendezvény Egerben, a Kemény Ferenc Városi Sportcsarnokban került megrendezésre.

Korosztályonként 5-5 csapat vett részt a küzdelmekben, ahol remek játékot láthatott a kilátogató közönség.

A díjakat az egykori egri labdarúgó, játékvezető, volt MLSZ Megyei Igazgató Várkonyi Ferenc, dr. Miksi Gyula, sportorvos, valamint Farkas Ádám volt játékvezető, jelenleg az MLSZ Heves Vármegyei Igazgatóságának nemrég kinevezett igazgatója adta át.

U12 KORCSOPORT

Az U12 korcsoportban az FC Hatvan végzett az élen 9 ponttal, megelőzve a 8 pontos Eger SE és a 7 pontos Hevesi LSC gárdáját.

A megosztott gólkirályi címet 4-4 találattal, Horváth Ádám (Eger SE) és Nyilas Noel (Gyöngyösi AK) érdemelte ki.

U13 KORCSOPORT

Az U13-as korcsoport győztese a Bélkő SE csapata 10 ponttal, a második helyezett az Eger SE 8 ponttal, míg a dobogó legalsó fokán a 7 pontos Gyöngyösi AK végzett.

A korcsoport gólkirálya a 6 gólos Csóka Áron (Bélkő SE).

Csóka Áron (Bélkő SE) – 6 gól

A I. HEVES VÁRMEGYE KUPA, Utánpótlás Teremlabdarúgó Tornán készült fotók megtekinthetők a galériában az alábbi képre kattintva!

© 2014 Egri Sportcentrum SE. webfejlesztés: Varga Roland