NB II. bajnoki mérkőzés – Borsod Volán – ESSE U14 1 : 3 Reviewed by Momizat on . Néhány szóban az U14 25. fordulós mérkőzéséről: Újabb rangadót játszottunk a Borsodi Volán együttesével, mely kiemelten fontos volt a második pozíciónk megtartá Néhány szóban az U14 25. fordulós mérkőzéséről: Újabb rangadót játszottunk a Borsodi Volán együttesével, mely kiemelten fontos volt a második pozíciónk megtartá Rating: 0
You Are Here: Home » Hírek » NB II. bajnoki mérkőzés – Borsod Volán – ESSE U14 1 : 3

NB II. bajnoki mérkőzés – Borsod Volán – ESSE U14 1 : 3

Néhány szóban az U14 25. fordulós mérkőzéséről:

Újabb rangadót játszottunk a Borsodi Volán együttesével, mely kiemelten fontos volt a második pozíciónk megtartására tekintettel.

A gyalázatos minőségű játéktér miatt kicsit tartottam a meccstől, hiszen mi inkább a sokpasszos játékot játszó csapatok közé tartozunk, aminek a göröngyös talaj nem kedvez.

Az első perctől kezdve nyomás alá helyeztük az ellenfelet, helyzeteket dolgoztunk ki és kapufát is szereztünk. Nagy elánnal vetettük magunkat  a küzdelembe, de csak nem akart az a fránya gól megszületni, így az első félidőt 0:0-val zártuk.

A második játékrészben az ellenfél folytatta agresszív, olykor durva játékát, de csapatom nem tört meg és tudatos, fegyelmezett játékkal vette fel a küzdelmet. A vendéglátót egyre több hibára kényszerítettük, aminek meg lett az eredménye és 3 gólt lőttünk az ellenfél 1 góljával szemben.

Gratulálok játékosaimnak, igazi csapatmunka volt!