NB II. bajnoki mérkőzés: ESSE U14 – DVTK 0 : 2 Reviewed by Momizat on . ESSE U14 - DVTK 0 : 2 Mérkőzés értékelés: Szezonbeli utolsó mérkőzésünket a bajnok DVTK ellen vívtuk a Városi Stadionban. A mérkőzés elején a diósgyőri csapat l ESSE U14 - DVTK 0 : 2 Mérkőzés értékelés: Szezonbeli utolsó mérkőzésünket a bajnok DVTK ellen vívtuk a Városi Stadionban. A mérkőzés elején a diósgyőri csapat l Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. bajnoki mérkőzés: ESSE U14 – DVTK 0 : 2

NB II. bajnoki mérkőzés: ESSE U14 – DVTK 0 : 2

ESSE U14 – DVTK

0 : 2

Mérkőzés értékelés:

Szezonbeli utolsó mérkőzésünket a bajnok DVTK ellen vívtuk a Városi Stadionban.

A mérkőzés elején a diósgyőri csapat letámadással próbálkozott, de különösebb zavart nem tudott okozni,így az első perctől kezdeményezően tudtunk fellépni. Néhány perces játék után mégis a vendégek szereztek vezetést egy középpályán eladott labda utáni szabálytalanság miatt megadott szabadrúgásból.

Csapatom tovább tette a dolgát, középpályán fölé kerekedtünk a bajnoknak, folyamatosan kontroll alatt tartottuk a mérkőzést. Ugyanakkor hiába kerültünk folyamatosan az ellenfél védelme mögé és alakítottunk ki egyéni vagy csapatjátékkal jobbnál jobb helyzeteket, mégis az ellenfél rúgta meg második gólját.

A második félidőben folytattuk, ahol abbahagytuk, de a kapu előtt rendre rossz döntéseket hoztunk és nem tudtunk betalálni így a mérkőzés 2:0-ás vendéggyőzelemmel végződött.

Ugyan vereséggel zártuk a mérkőzést, de csapatomat ennek ellenére dicséret illeti, hiszen végig jól játszva a bajnok ellen rengeteg helyzetet kialakítva futballozott.