NB II. osztály: ESSE U14 – Felsőtárkány 9 : 0 Reviewed by Momizat on . Sipos Lajos edző az alábbiakban foglalta össze a Felsőtárkány elleni mérkőzést: A 23. fordulóban egy sokkal felkészültebb Felsőtárkánnyal találkoztuk, mint eddi Sipos Lajos edző az alábbiakban foglalta össze a Felsőtárkány elleni mérkőzést: A 23. fordulóban egy sokkal felkészültebb Felsőtárkánnyal találkoztuk, mint eddi Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. osztály: ESSE U14 – Felsőtárkány 9 : 0

NB II. osztály: ESSE U14 – Felsőtárkány 9 : 0

Sipos Lajos edző az alábbiakban foglalta össze a Felsőtárkány elleni mérkőzést:

A 23. fordulóban egy sokkal felkészültebb Felsőtárkánnyal találkoztuk, mint eddig. Az első félidőben megnehezítették a dolgunkat, fegyelmezetten, szervezetten játszottak és veszélyes kontrákat is vezettek. A félidőt 3:0-ás vezetéssel zártuk.

A második játékrészben már – különösen a széleken – megbontottuk védelmüket, és sorra rúgtuk góljainkat, még úgy is, hogy az ellenfél kapusa nagyon jól védett. A végeredmény 9:0-ra alakult.

Összességében az ellenfélnek az első, csapatomnak pedig a második félidei játékához gratulálok.