NB II. U15 bajnoki: ESSE – DVTK Reviewed by Momizat on . ESSE - DVTK 7 - 0 Gólszerzőink: Kovács Dávid (2), Gíber Attila, Vona Csaba, Molnár Bálint, Farkas Krisztián, Révész András Edzői értékelés: Igazi rangadó előtti ESSE - DVTK 7 - 0 Gólszerzőink: Kovács Dávid (2), Gíber Attila, Vona Csaba, Molnár Bálint, Farkas Krisztián, Révész András Edzői értékelés: Igazi rangadó előtti Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. U15 bajnoki: ESSE – DVTK

NB II. U15 bajnoki: ESSE – DVTK

ESSE – DVTK

7 – 0

Gólszerzőink: Kovács Dávid (2), Gíber Attila, Vona Csaba, Molnár Bálint, Farkas Krisztián, Révész András

Edzői értékelés:

38-IMG_6390Igazi rangadó előtti hangulatot, némi feszültséget és elszántságot éreztem az öltözőben a játékosaimon a mérkőzés előtt. A két gárda szinte mindig szoros mérkőzést játszott az elmúlt két évben, melyekből csapatom több ízben hiába játszott meggyőzőbben, mégsem tudtunk egyszer sem 3 pontot szerezni.
Az első félidőt nagyszerűen kezdtük, már a 8. percben vezetést szereztünk. Előrevédekezésünk jól működött, az ellenfelet saját térfelén hibázásra kényszerítettük. Szervezetten, fegyelmezetten végezte mindenki a dolgát csak egyetlen egy hiányzott, a második gól. A széleken most is nagyon hatékonyan dolgoztak játékosaim, de a helyzetkihasználás most is hagyott kívánnivalót maga után. A 38. percben fordulóponthoz érkezett a mérkőzés, egy újabb lendületes támadásunkat az ellenfél kapusa a 16-oson kívül kézzel állított meg így a kiállítás sorsára jutott. A szabadrúgásból gól született, és a mérkőzés el is dőlt.
A második játékrészben már csak a gólkülönbség volt kérdéses, bár a diósgyőri csapat nem adta fel és néhány ízben veszélyes kontrát vezetett. A továbbiakban egymás után értük el góljainkat úgy, hogy lehetőségeinknek egy töredékét használtuk ki. A félidő második részében már nem voltunk olyan „élesek” mint 60 percig, ami miatt a koncentrációnk sem volt már az igazi.
Végeredményben minden csapatrészben a DVTK fölé emelkedtünk és időnként magas színvonalú csapatmunkát mutattunk, mely 7:0-ás győzelmünkhöz vezetett.
A sikernek örülünk, de a helyén is kezeljük, hiszen a vendéggárda felét fiatalabb játékosok alkották, valamint a kiállítás végleg eldöntötté tette a mérkőzést.