NB II. U15 bajnoki: KBSC FC – ESSE Reviewed by Momizat on . KBSC FC - ESSE 0 - 1 Gólszerzőnk: Farkas Krisztián Mérkőzés értékelés: A mérkőzést úgy kezdtük, mint a diósgyőri csapat ellen, már az első 10 percben vezetést s KBSC FC - ESSE 0 - 1 Gólszerzőnk: Farkas Krisztián Mérkőzés értékelés: A mérkőzést úgy kezdtük, mint a diósgyőri csapat ellen, már az első 10 percben vezetést s Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. U15 bajnoki: KBSC FC – ESSE

NB II. U15 bajnoki: KBSC FC – ESSE

KBSC FC – ESSE

0 – 1

Gólszerzőnk: Farkas Krisztián

Mérkőzés értékelés:

A mérkőzést úgy kezdtük, mint a diósgyőri csapat ellen, már az első 10 percben vezetést szereztünk egy mintaszerű támadásból egy még szebb fejes góllal.
Ezt követően ahelyett, hogy további gólokat szereztünk volna érthetetlenül visszavettünk a tempóból, így az ellenfél erőre kapott.
A második félidőben sem javult a helyzet, a csapat nem tudta elérni azt a fordulatszámot, ahogyan a találkozót kezdte, így már helyzetekig is ritkán jutottunk el. Néhány játékosomon kedvetlenséget véltem felfedezni, mely ideáig nem volt jellemző senkire sem. Az akaratos ellenfél ezt kihasználta, és mezőnyben egyenrangú partner volt. Az idény leggyengébb játékát láttam amelynek egyetlen pozitívuma a megszerzett 3 pont.
A mérkőzésen látott produkciónak következményei lesznek a csapatra és egyes személyek pozíciójára nézve.