NB II. U15 bajnoki mérkőzés: Mezőkövesd Zsóry – ESSE Reviewed by Momizat on . Mezőkövesd Zsóry SE - ESSE U15 0 - 1 Gólszerzőnk: Kovács Dávid Mérkőzés értékelés: A rangadót nagyszerűen kezdtük, a harmadik percben egy szép fejes góllal veze Mezőkövesd Zsóry SE - ESSE U15 0 - 1 Gólszerzőnk: Kovács Dávid Mérkőzés értékelés: A rangadót nagyszerűen kezdtük, a harmadik percben egy szép fejes góllal veze Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. U15 bajnoki mérkőzés: Mezőkövesd Zsóry – ESSE

NB II. U15 bajnoki mérkőzés: Mezőkövesd Zsóry – ESSE

Mezőkövesd Zsóry SE – ESSE U15

0 – 1

Gólszerzőnk: Kovács Dávid

Mérkőzés értékelés:

05-IMG_2735A rangadót nagyszerűen kezdtük, a harmadik percben egy szép fejes góllal vezetést szereztünk. Agresszív letámadásunkkal folyamatosan nyomás alatt tartottuk az ellenfelet, és labdaszerzéseinkből több ziccert alakítottunk ki, de csak kapufáig jutottunk, illetve egy nyilvánvaló tizenegyest a játékvezető nem adott meg részünkre…
A második félidőben számomra érthetetlenül visszavettünk az iramból, így ellenfelünk is több ízben veszélyeztetett. Ebben az időszakban inkább a küzdelem dominált, a mezőnyben folyt a játék. A második félidő 20. percétől újra veszélyes támadásokat vezettünk, de a befejezésekbe hiba csúszott, naggyá tettük a vendéglátók kapusát…
Csapatom jól tolerálta az ellenfél erőszakos játékát és az „egyéb körülményeket”.
Összességében megérdemelt győzelmet arattunk az elszánt, lelkes ellenféllel szemben, egyben dühös vagyok, hogy nem juttattuk érvényre több góllal nagyobb tudásunkat.