NB II. U15 bajnokság: ESSE – Borsod Volán Reviewed by Momizat on . ESSE - Borsod Volán 4 - 0 Gólszerzőink: Gíber Attila (1), Révész András - és Fonó Imre (öngól) Mérkőzés értékelés: A Borsod Volánnal az elmúlt időszakban mindig ESSE - Borsod Volán 4 - 0 Gólszerzőink: Gíber Attila (1), Révész András - és Fonó Imre (öngól) Mérkőzés értékelés: A Borsod Volánnal az elmúlt időszakban mindig Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. U15 bajnokság: ESSE – Borsod Volán

NB II. U15 bajnokság: ESSE – Borsod Volán

ESSE – Borsod Volán

4 – 0

Gólszerzőink: Gíber Attila (1), Révész András – és Fonó Imre (öngól)

Mérkőzés értékelés:

27-IMG_3637A Borsod Volánnal az elmúlt időszakban mindig harcos mérkőzést játszottunk és általában a második félidőben tudtuk dűlőre vinni a mérkőzést.
Most is így történt, mivel az első húsz percben annak ellenére, hogy mi domináltunk és számtalan helyzetet alakítottunk ki, gólt nem sikerült szerezni. A 29. percben megtört a jég, és egy gyönyörű átlövéssel megszereztük a vezetést.
Ez túlzottan megnyugtatta játékosaimat, ettől az ellenfél erőre kapott, és egy ízben ziccerig jutott, amiből azonban gólt nem ért el.
A második félidőben rátettünk egy lapáttal, és már csak a gólkülönbség volt kérdéses. Fegyelmezett védőmunka, jó középpályás játék és kreatív támadójáték volt ránk jellemző. A temérdek helyzetből 3 gólt is rúgtunk.
Külön öröm számomra, hogy a csereként beküldött játékosok mindegyike jól állt be és felvette a játék ritmusát.