NB II. U19-U17 bajnokság: FC Tiszaújváros – ESSE Reviewed by Momizat on . FC Tiszaújváros - ESSE U19 5 - 1 Gólszerzőnk: Váradi Márk Mérkőzés értékelés: Betegségtől megtizedelt csapatom becsülettel tette a dolgát. Az elején nagy hibáka FC Tiszaújváros - ESSE U19 5 - 1 Gólszerzőnk: Váradi Márk Mérkőzés értékelés: Betegségtől megtizedelt csapatom becsülettel tette a dolgát. Az elején nagy hibáka Rating: 0
You Are Here: Home » Hírek » NB II. U19-U17 bajnokság: FC Tiszaújváros – ESSE

NB II. U19-U17 bajnokság: FC Tiszaújváros – ESSE

FC Tiszaújváros – ESSE U19

5 – 1

Gólszerzőnk: Váradi Márk

Mérkőzés értékelés:

Betegségtől megtizedelt csapatom becsülettel tette a dolgát. Az elején nagy hibákat követtünk el, melyeket az ellenfél könyörtelenül ki is használt. A második félidőben 4-1-nél végig a mi akaratunk érvényesült, de nekünk ma semmi sem sikerült, míg az ellenfél öt helyzetből ötöt rúgott.
Igazi védőjátékosok hiányában ma erre voltunk képesek, de szemrehányást egy játékosomra sem tehetek, mert küzdöttek utolsó leheletükig!
Montvai Tibor, edző

FC Tiszaújváros – ESSE U17

3 – 3

Gólszerzőink: Nagy Bence Gergő, Molnár András Máté, Gyetvai Marcell

A mai mérkőzésen hosszú idő után éreztem megint a csapaton azt az elszántságot és alázatot, amit játékban produkált. Jó volt látni azt hogy 2:0 hazai vezetésnél sem estünk szét, és még a félidőben sikerült megfordítani az eredményt a mi javunkra (2:3). Sajnos a végén egy pontrúgásnál bealudtunk ezért meg kellet elégednünk a megszerzett egy ponttal.