NB II. U19-U17 bajnokság: Mezőkövesd Zsóry SE – ESSE Reviewed by Momizat on . Mezőkövesd Zsóry SE - ESSE U19 4 - 0 Edzői értékelés: Nehéz megint mit mondani, sajnos a mérkőzés első félidejében megint adtunk ajándékba az ellenfélnek két bu Mezőkövesd Zsóry SE - ESSE U19 4 - 0 Edzői értékelés: Nehéz megint mit mondani, sajnos a mérkőzés első félidejében megint adtunk ajándékba az ellenfélnek két bu Rating: 0
You Are Here: Home » Hírek » NB II. U19-U17 bajnokság: Mezőkövesd Zsóry SE – ESSE

NB II. U19-U17 bajnokság: Mezőkövesd Zsóry SE – ESSE

Mezőkövesd Zsóry SE – ESSE U19

4 – 0

Edzői értékelés:

Nehéz megint mit mondani, sajnos a mérkőzés első félidejében megint adtunk ajándékba az ellenfélnek két buta gólt. Nekünk ez most luxus, mert támadójátékunkból hiányzik a minőség. Remélem, a következő mérkőzéseken tudunk javulni  az előrejátékban, és a védekezésben pedig nem követünk el olyan ki nem kényszerített hibákat,
amelyeket az ellenfél könyörtelenül ki is használ. Egyébként gratulálok a Mezőkövesdnek.
Montvai Tibor, edző

Mezőkövesd Zsóry SE – ESSE U17
6 – 0
Teljesen megérdemelt a hazaiak sikere, de a játék képe alapján az eredményt túlzottnak találom. Rengeteg rossz döntést hozunk hétről hétre a mérkőzéseken, amiket feltétlenül ki kell javítani ahhoz, hogy megint eredményesek legyünk!