NB II. U19/U17 bajnoki: ESSE – Tállya KSE Reviewed by Momizat on . ESSE U19 - Tállya KSE 4 - 2 Gólszerzőink: Tóth Kristóf, Jacsmanik Attila, Árvai Ádám Edzői értékelés: Több szempontból is boldog vagyok a mérkőzés kapcsán. Az e ESSE U19 - Tállya KSE 4 - 2 Gólszerzőink: Tóth Kristóf, Jacsmanik Attila, Árvai Ádám Edzői értékelés: Több szempontból is boldog vagyok a mérkőzés kapcsán. Az e Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. U19/U17 bajnoki: ESSE – Tállya KSE

NB II. U19/U17 bajnoki: ESSE – Tállya KSE

ESSE U19 – Tállya KSE

4 – 2

Gólszerzőink: Tóth Kristóf, Jacsmanik Attila, Árvai Ádám

Edzői értékelés:

Több szempontból is boldog vagyok a mérkőzés kapcsán.
Az egyik és legfontosabb, hogy újra győztesen hagytuk el a pályát. A másik, hogy volt egy jó ellenfél, aki mindent megtett a győzelem érdekében. A harmadik pedig, ami talán számomra a legfontosabb, hogy a második félidőben egy igazi megalkuvást nem tűrő, győzelemre játszó csapatot láttam a pályán.
Ha ezt a bevállalós második félidei játékunkat kivisszük a következő mérkőzésekre is, nagy bajunk nem lehet!
Látni kell azért, hogy kiegészülve minőségi játékosokkal mindenki teljesítménye javul. Gratulálok a csapatomnak a nagyszerű győzelemhez!
Montvai Tibor, edző

ESSE U17 – Tállya KSE
7 – 0
Gólszerzőink: Nagy Bence Gergő (2), Molnár András Máté, Czibere Richárd (2), Jacsó András, Kovács Balázs
Kellemes ellenfél, sok gól, önbizalom növelő, könnyed győzelem. Gratulálok srácok!