Megyei I. osztály: Pétervására – ESSE Reviewed by Momizat on . Pétervására - ESSE 0 - 0 Edzői értékelés: Támadó szellemben futballoztunk az első perctől kezdve, de sajnos nem sikerült gólt szereznünk, pedig három csatárral Pétervására - ESSE 0 - 0 Edzői értékelés: Támadó szellemben futballoztunk az első perctől kezdve, de sajnos nem sikerült gólt szereznünk, pedig három csatárral Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » Megyei I. osztály: Pétervására – ESSE

Megyei I. osztály: Pétervására – ESSE

Pétervására – ESSE

0 – 0

Edzői értékelés:

Támadó szellemben futballoztunk az első perctől kezdve, de sajnos nem sikerült gólt szereznünk, pedig három csatárral és két támadó szélsővel próbálkoztunk… Sajnos kevés játékos akar „hőssé” válni nálunk. Ha a támadó harmadba nem veszünk le védőket 1:1-ben egy masszívan védekező csapatot nem igazán tudunk megbontani.

A védekezésünk rendben volt, örülök, hogy Sopronyi Dani is megbízható teljesítménnyel debütált a kapuban. Az ellenfelünknek gratulálok a célfutballhoz, nekünk nagyobb kreativitásra és becsvágyra lesz szükségünk a folytatásban.

© 2014 Egri Sportcentrum SE. webfejlesztés: Varga Roland