U15 bajnoki mérkőzés: ESSE – Loki Focisuli Reviewed by Momizat on . ESSE U15 - Loki Focisuli 5 - 1 Gólszerzőink: Sike József Dániel., Gíber Attila. (3), Molnár Bálint Mérkőzés értékelés: A Loki ellen némileg változtattam az előz ESSE U15 - Loki Focisuli 5 - 1 Gólszerzőink: Sike József Dániel., Gíber Attila. (3), Molnár Bálint Mérkőzés értékelés: A Loki ellen némileg változtattam az előz Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » U15 bajnoki mérkőzés: ESSE – Loki Focisuli

U15 bajnoki mérkőzés: ESSE – Loki Focisuli

ESSE U15 – Loki Focisuli

5 – 1

Gólszerzőink: Sike József Dániel., Gíber Attila. (3), Molnár Bálint

Mérkőzés értékelés:
A Loki ellen némileg változtattam az előző mérkőzésen alkalmazott hadrenden, tekintettel arra, hogy két támadót állítottam a kezdő tizenegybe. A terv egyértelműen az volt, hogy nyomást gyakorlunk az ellenfélre a saját térfelén, megakadályozva azt, hogy kibontakozhasson.
Az első félidő első része úgy alakult, ahogy terveztük, előrevédekezésünk működött és veszélyes támadásokat is vezettünk. A debreceni csapat néhány kontrát vezetett, amiket védelmünk a visszasegítő középpályásokkal hatástalanított. Intenzív játékunk a 23. percben meghozta az eredményt, és egy szélen felépített támadásból gólt szereztünk.
A vendégcsapat megérezve a bajt elkezdett veszélyesebben támadni és ziccert is kidolgozott, amit kapusunk védett. A félidő második felében is volt néhány ígéretes helyzetünk, de a visszafutó vendégvédők valahogyan mindig tisztázni tudtak.
A 33. percben aztán egy szemfüles szabadrúgásgólt rúgtunk, de az adódó további lehetőségeinkből egyet sem tudtunk értékesíteni.
A második félidőben csapatom „bent maradt” az öltözőben, a vendégek mindent megpróbáltak a szépítés érdekében, kapufát is rúgtak. Tíz perc elteltével újra lendületesen és agresszívan játszottunk, amit egyre több szabálytalansággal tudott az ellenfél megakadályozni. Egy ilyen faultot követően újabb szabadrúgás gólt lőttünk.
Három gólos vezetésünk tudatában még magabiztosabban játszottunk és uraltuk a játékot. A félidő második felében egy gyönyörű átlövésből majd újabb, immáron harmadik szabadrúgásból szereztünk gólokat.
A mérkőzés utolsó percében aztán még egy szabadrúgás gól esett, csak sajnos a labda a mi hálónkba landolt.
Csapatom valamennyi játékosa dicséretet érdemel a mutatott játék láttán, olykor már a felnőtt labdarúgásra jellemző játékelemeket lehetett felfedezni a csapat játékában.