NB II. bajnoki mérkőzés: ESSE U17 – KBSC FC 0 : 3 Reviewed by Momizat on . ESSE U17 - KBSC FC 0 : 3 Mérkőzés értékelés: Jó mérkőzést játszottunk az élmezőnyhöz tartozó ellenféllel szemben. A meccs elején látszott, hogy szervezett csapa ESSE U17 - KBSC FC 0 : 3 Mérkőzés értékelés: Jó mérkőzést játszottunk az élmezőnyhöz tartozó ellenféllel szemben. A meccs elején látszott, hogy szervezett csapa Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. bajnoki mérkőzés: ESSE U17 – KBSC FC 0 : 3

NB II. bajnoki mérkőzés: ESSE U17 – KBSC FC 0 : 3

ESSE U17 – KBSC FC

0 : 3

Mérkőzés értékelés:

Jó mérkőzést játszottunk az élmezőnyhöz tartozó ellenféllel szemben. A meccs elején látszott, hogy szervezett csapattal van dolgunk, akik enyhe mezőnyfölényt alakítottak ki az első negyedórában. Ettől függetlenül látszott, hogy van keresnivalónk, a kontráink veszélyesek voltak, jól hoztuk ki a labdákat, helyzeteket alakítottunk ki. Feljebb toltuk a védekezésünket, sok labdát szereztünk középpályán, de sajnos adódó helyzeteinket nem tudtuk kihasználni.

A félidő végen jött a hideg zuhany. Amikor mar úgy éreztük, lehet keresnivalónk, két szögletrúgás után elkerülhető gólokat kaptunk. A második félidőben a lelkesedéssel és a hozzáállással nem volt gond, de a cserékkel frissíteni tudó ellenfél egy nagy góllal növelni tudta előnyét. Sok sérültünk van, leginkább a centerünk, Kacsó Attila hiányát éreztük meg. Több jó teljesítmény volt (Borosi Kristóf, Lakatos Róbert, Jacsó András), a csapat és a mezőny egyik legjobbjaként Dulai Rajmundot lehet értékelni.