NB II. U15 bajnoki: ESSE – Tiszaújváros Reviewed by Momizat on . ESSE - Tiszaújváros 5 - 0 Gólszerzőink: Kovács Dávid (3), Molnár Máté, Hadnagy Bence Mérkőzés értékelés: A mérkőzést jól kezdtük, az ellenfelet nem hagytuk egy ESSE - Tiszaújváros 5 - 0 Gólszerzőink: Kovács Dávid (3), Molnár Máté, Hadnagy Bence Mérkőzés értékelés: A mérkőzést jól kezdtük, az ellenfelet nem hagytuk egy Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. U15 bajnoki: ESSE – Tiszaújváros

NB II. U15 bajnoki: ESSE – Tiszaújváros

ESSE – Tiszaújváros

5 – 0

Gólszerzőink: Kovács Dávid (3), Molnár Máté, Hadnagy Bence

Mérkőzés értékelés:

A mérkőzést jól kezdtük, az ellenfelet nem hagytuk egy pillanatra sem kezdeményezni, így már az 5. percben 2:0-ás vezetést szereztünk, ami újfent túlzottan megnyugtatta játékosaimat.
A vendég együttes kihasználva megelégedettségünket átvette az irányítást, és több ízben helyzeteket alakított ki a kapunk előtt. Ebben az időszakban játékunk szétesett, dekoncentrált volt. Az első játékrész végén újra átvettük a kezdeményezést, és újabb gólt értünk el.
A 2. félidőben esélyt sem adtunk az ellenfélnek, és a széleken számtalan alkalommal kerültünk a vendég védelem mögé, így újabb két góllal a papírformának megfelelően 5:0-ás győzelmet arattunk a harcos tiszaújvárosi csapat ellen.