NB II. U15 bajnoki: Sajóvölgye FSE – ESSE Reviewed by Momizat on . Sajóvölgye FSE - ESSE-U15 1 - 4 Gólszerzőink: Molnár Bálint (2), Vona Csaba, Farkas Krisztián Mérkőzés értékelés: A vendéglátó együttes agresszív célfutballt já Sajóvölgye FSE - ESSE-U15 1 - 4 Gólszerzőink: Molnár Bálint (2), Vona Csaba, Farkas Krisztián Mérkőzés értékelés: A vendéglátó együttes agresszív célfutballt já Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. U15 bajnoki: Sajóvölgye FSE – ESSE

NB II. U15 bajnoki: Sajóvölgye FSE – ESSE

Sajóvölgye FSE – ESSE-U15

1 – 4

Gólszerzőink: Molnár Bálint (2), Vona Csaba, Farkas Krisztián

Mérkőzés értékelés:

A vendéglátó együttes agresszív célfutballt játszó stílusát ismerve nehéz mérkőzés előtt álltunk.
Az első félidő első 20 percében mezőnyben folyt a játék, nem találtuk saját ritmusunkat, bár uraltuk a játékot, gólhelyzetet nem tudtunk kialakítani a fegyelmezetten védekező ellenfél ellen. A félidő második felében egyre többet veszélyeztettünk, amiből ugyan ziccert ritkán tudtunk továbbra is kialakítani, de egyre több hibára kényszerítettük az ellenfelet. Egy ilyen szabálytalanság utáni szabadrúgásból szereztük meg a vezetést. A vendéglátók kizárólag mélységi indításokkal próbálkoztak, melyek gyors támadóik révén rendkívül veszélyesek voltak.
A második játékrész elején az egyre jobban elfáradó ellenfél ellen lendületes támadásokat vezettünk a széleken, melynek eredménye újabb gól lett.
A vendéglátók nem adták fel és egy előrevágott labdából – védőim rossz helyezkedését kihasználva – szépíteni tudtak.
Játékosaim felvették a kesztyűt és még nagyobb nyomás alá helyezték az ellenfelet, melynek eredményeként egy kombinatív játékból gólt lőttünk.
A fölényünk egyre több szögletet is eredményezett, és az egyikből gyönyörű fejes gólt szereztünk néhány perc múlva.
Csapatomat különösen azért illeti dicséret, mert megtanult olyan mérkőzéseket is megnyerni, melyeken az ellenfél nem játékkal, hanem birkózással és előrevágott labdákkal próbál győzni.
Gratulálok játékosaimnak az őszi szezonban nyújtott teljesítményéhez!