NB II. U15 bajnoki: Felsőtárkány – ESSE Reviewed by Momizat on . Felsőtárkány - ESSE-U15 1 - 8 Gólszerzőink: Gíber Attila (2), Hadnagy Bence, Sike J. Dániel, Révész András, Molnár Máté, Kovács Dávid, Molnár Bálint. Edzői érté Felsőtárkány - ESSE-U15 1 - 8 Gólszerzőink: Gíber Attila (2), Hadnagy Bence, Sike J. Dániel, Révész András, Molnár Máté, Kovács Dávid, Molnár Bálint. Edzői érté Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » NB II. U15 bajnoki: Felsőtárkány – ESSE

NB II. U15 bajnoki: Felsőtárkány – ESSE

Felsőtárkány – ESSE-U15

1 – 8

Gólszerzőink: Gíber Attila (2), Hadnagy Bence, Sike J. Dániel, Révész András, Molnár Máté, Kovács Dávid, Molnár Bálint.

Edzői értékelés:

Alig telt el néhány perc az első félidőből, és a hazai együttes egy felesleges szabálytalanságot követően tizenegyeshez jutott, melyet értékesített. Csapatom gyorsan megfordította a mérkőzés állását, és állandó nyomás alatt tartotta az ellenfelet.
A vendéglátók lelkes játékukkal megnehezítették dolgunkat, betömörült védelmüket nehezen törtük fel, de így is 3:1-es vezetésünkkel zárult a félidő.
A második játékrészben az elfáradó felsőtárkányi együttest egyre többször késztettük hibázásra, és percenként alakítottunk ki ziccerhelyzetet, amikből öt alkalommal gólt értünk el. Végül 8:1-es győzelemmel zártuk a találkozót.
Könnyed kora délutáni mérkőzésen vagyunk túl, melyből messzemenő szakmai következtetéseket levonni nem lehet.