U15 – Győzelem a Borsod Volán ellen Reviewed by Momizat on . ESSE U15 - Borsod Volán SE 3-2 Gólszerzőink: Gíber(2), Kovács Sipos Lajos vezetőedző értékelése: A mérkőzést tulajdonképpen végig uraltuk, ennek ellenére a vend ESSE U15 - Borsod Volán SE 3-2 Gólszerzőink: Gíber(2), Kovács Sipos Lajos vezetőedző értékelése: A mérkőzést tulajdonképpen végig uraltuk, ennek ellenére a vend Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » U15 – Győzelem a Borsod Volán ellen

U15 – Győzelem a Borsod Volán ellen

ESSE U15 – Borsod Volán SE

3-2

Gólszerzőink: Gíber(2), Kovács

Sipos Lajos vezetőedző értékelése:

A mérkőzést tulajdonképpen végig uraltuk, ennek ellenére a vendégek szereztek gólt. Játékosaim tették a dolgukat, de támadásaink befejezésében minduntalan hiba csúszott.
A második félidőben egy távoli szabadrúgásból újabb gólt kaptunk, de ettől nem tört össze csapatom sőt ellenkezőleg, 15 perc alatt megfordította a találkozót.
A Borsod Volán ellen játékosaim megmutatták újra, hogy igazi csapatként tudnak funkcionálni és vesztett állásból is fel tudnak állni. Nagy gratuláció mindenkinek!