U15;14 – Három pont Diósgyőrből Reviewed by Momizat on . DVTK - ESSE U15 1-2 Gólszerzőink: Gíber, Eger Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata: A mérkőzés hetében kicsit másabb edzésmunkát végzett a csapat mint eddig, laz DVTK - ESSE U15 1-2 Gólszerzőink: Gíber, Eger Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata: A mérkőzés hetében kicsit másabb edzésmunkát végzett a csapat mint eddig, laz Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » U15;14 – Három pont Diósgyőrből

U15;14 – Három pont Diósgyőrből

DVTK – ESSE U15

1-2

Gólszerzőink: Gíber, Eger

Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata:

A mérkőzés hetében kicsit másabb edzésmunkát végzett a csapat mint eddig, lazítottunk a gyeplőn annak érdekében, hogy a görcsösség, fásultság feloldódjon a srácokban a rangadó előtt.

A találkozót jól kezdtük magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és néhány perc elteltével már ziccer helyzetet alakítottunk ki.A 2002-es születésű játékosokat is kezdő tizenegyében tudó Dvtk ellen végig nagy fizikai főlényben voltunk és ez a sokadik helyzetet követően gólban is megmutatkozott.
A mérkőzés második félidejének 5. percében újabb gólt lőttünk és további helyzeteket alakítottunk ki.Sajnos több gólt nem értünk el lehetőségeinkkel könnyelműen bántunk és a végére belealudtunk a meccsbe.
A végén összehoztunk az ellenfélnek egy gólt de győzelmünk nem forgott veszélyben.
Gratulálok a srácoknak, a csapat újra a régi arcát mutatta!