U15;U14 – Egy vereség, egy győzelem Reviewed by Momizat on .   ESSE U15  - Mezőkövesdi Zsóry SE 2 - 4 Gólszerzőink: Csík, Farkas Sipos Lajos vezetőedző értékelése: A mérkőzést jól kezdtük és már a 10 percben egy szépen fe   ESSE U15  - Mezőkövesdi Zsóry SE 2 - 4 Gólszerzőink: Csík, Farkas Sipos Lajos vezetőedző értékelése: A mérkőzést jól kezdtük és már a 10 percben egy szépen fe Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » U15;U14 – Egy vereség, egy győzelem

U15;U14 – Egy vereség, egy győzelem

ESSE U15  – Mezőkövesdi Zsóry SE

2 – 4

Gólszerzőink: Csík, Farkas

Sipos Lajos vezetőedző értékelése:

A mérkőzést jól kezdtük és már a 10 percben egy szépen felépített támadásból gólt értünk el.Sajnos egy talált góllal hamar kiegyenlített az ellenfél majd egy felesleges szabálytalanság miatt 11-eshez jutott az ellenfél,melyet értékesített.Hamar a mennyből a pokolba jutottunk és egy újabb kontra góllal büntetett az ellenfél.
A második félidőben hiába irányítottuk a játékot csak egy gólt sikerült lőni melyre a Kövesd újabb kontrából elért góllal válaszolt.
Sajnos a szomszédvári rangadón a minősíthetetlen kapus teljesítmény és néhány játékosom harmatos teljesítménye miatt megérdemelt vereséget szenvedtünk.