U15;U14 – Fontos győzelmek Reviewed by Momizat on . ESSE U15 - KBSC 3-1 Gólszerzőink: Kovács, Csík, Farkas Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata: A mérkőzést jól kezdtük, támadólag léptünk fel és néhány perc múlva ESSE U15 - KBSC 3-1 Gólszerzőink: Kovács, Csík, Farkas Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata: A mérkőzést jól kezdtük, támadólag léptünk fel és néhány perc múlva Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » U15;U14 – Fontos győzelmek

U15;U14 – Fontos győzelmek

ESSE U15 – KBSC

3-1

Gólszerzőink: Kovács, Csík, Farkas

Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata:

A mérkőzést jól kezdtük, támadólag léptünk fel és néhány perc múlva megszereztük a vezetést.
A régi betegségünk újra előjött, hiszen a temérdek lehetőségünkből a továbbiakban csak egyet rúgtunk be.
A második félidőben megelégedve a kétgólos vezetéssel labdabirtokban ugyan de visszafogott tempóban játszottunk ami megbosszulta magát, egy kósza vendégtámadásból gólt kaptunk.
Egy szép egyéni teljesítmény révén újra két gólos vezetéshez jutottunk ami a mérkőzés végéig nem nem változott.