U15;U14 – Négy pont idegenben Reviewed by Momizat on . Sajóvölgye Focisuli - ESSE U15 2 - 2 Gólszerzőink: Gíber, Molnár Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata: A mérkőzés ideális időben és nagyszerűen előkészített pály Sajóvölgye Focisuli - ESSE U15 2 - 2 Gólszerzőink: Gíber, Molnár Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata: A mérkőzés ideális időben és nagyszerűen előkészített pály Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » U15;U14 – Négy pont idegenben

U15;U14 – Négy pont idegenben

Sajóvölgye Focisuli – ESSE U15

2 – 2

Gólszerzőink: Gíber, Molnár

Sipos Lajos vezetőedző nyilatkozata:

A mérkőzés ideális időben és nagyszerűen előkészített pályán került megrendezésre.
Az első félidőben védelmünk nehezen kezelte az ellenfél által előreívelt labdákat, több esetben vétettünk olyan hibákat melyek nem voltak ránk jellemzőek.Egy ilyen szituációból egy szögletet követően kaptunk gólt.
A gólt követően fokozatosan átvettük az irányítást és veszélyes támadásokat vezetve sikerült egy végletekig kijátszott helyzetből gólt elérnünk.
Azonban ziccereinkből további találatot nem jegyeztünk így 1:1-el zárult a félidő.
A második félidőben továbbra is mi irányítottuk a mérkőzést és a vezetést is megszereztük. Sajnos egy kétes leshelyzetből a vendéglátók azonnal kiegyenlítettek.
A továbbiakban támadásbefejezéseink nem sikerültek, naggyá tettük az ellenfél kapusát.
Megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből de remélem, hogy mérkőzésről mérkőzésre javulni fogunk és újra úgy játszunk mint az őszi idényben.