U19;U17 – Döntetlen és győzelem Cigándon Reviewed by Momizat on . Cigánd SE - ESSE U19  3 - 3 Gólszerzőink: Fehér (2), Tóth Montvai Tibor vezetőedző: Sajnos ma megszakadt a hosszú győzelmi sorozatunk, de nem tehetek szemrehány Cigánd SE - ESSE U19  3 - 3 Gólszerzőink: Fehér (2), Tóth Montvai Tibor vezetőedző: Sajnos ma megszakadt a hosszú győzelmi sorozatunk, de nem tehetek szemrehány Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » U19;U17 – Döntetlen és győzelem Cigándon

U19;U17 – Döntetlen és győzelem Cigándon

Cigánd SE – ESSE U19

3 – 3

Gólszerzőink: Fehér (2), Tóth

Montvai Tibor vezetőedző:

Sajnos ma megszakadt a hosszú győzelmi sorozatunk, de nem tehetek szemrehányást a fiúkra mert tették becsülettel a dolgukat.
Szinte egy héten belül a harmadik tétmérkőzést játszottuk és mintha fejben egy kicsit elfáradtunk volna, ennek köszönhetően hátul többször is belehibáztunk.
Igazi presztízs meccs következik, amitől nem féltem a társaságot.
Hajrá ESSE!

Cigánd SE – ESSE U17

0 – 1

Gólszerzőink: Molnár

Pápai Zoltán vezetőedző:

Rengeteg játékos jócskán a tudása alatt teljesített ,így nehéz érvényesíteni a papírformát. Nagyon rossz mérkőzésen a 87.percben elért találattal sikerült megszerezni a győzelmet ezen az igazán ritkán látható, vicces pályán….

© 2014 Egri Sportcentrum SE. webfejlesztés: Varga Roland