U9;U8 – Kölyökliga Felsőház Reviewed by Momizat on . Kölyökliga Felsőház  2016.05.16 Eger 4.forduló 2007 korosztály: ESSE 2-3 Vasas Kubala Akadémia ESSE 2-2 Ferencvárosi TC ESSE 1-0 Gyöngyösi AK Edzői értékelés: A Kölyökliga Felsőház  2016.05.16 Eger 4.forduló 2007 korosztály: ESSE 2-3 Vasas Kubala Akadémia ESSE 2-2 Ferencvárosi TC ESSE 1-0 Gyöngyösi AK Edzői értékelés: A Rating: 0

Edzői értékelés:

A péntek reggeltől, vasárnap estig tartó ausztriai túra, kellőképp kivette a srácok energiáját. Különösen az első mérkőzés volt az, amin ezt teljes mértékben érezni lehetett. Egészen más lett volna, mindhárom mérkőzés végkimenetele, ha kipihent állapotban vagyunk. Mindezek ellenére, hatalmas gratuláció a csapatnak, mert így is meglehetett volna az első két mérkőzés. Szükség van az ilyen iramú mérkőzésekre és az ilyen erős, képzett „futballozni tudó” ellenfelekre.

2008 korosztály:

ESSE 4-2 Vasas Kubala Akadémia

ESSE 8-1 Gyöngyösi AK

Az első és a harmadik mérkőzés (Vasas,GYAK), nem okozott különösebb nehézségeket a csapatnak. A Fradi elleni mérkőzésen, már az elején el kellett volna döntenünk a meccs végkimenetelét. Az utolsó percekig őriztük az előnyünket, de a végén sikerült egyenlíteni az ellenfélnek, egy sarokrúgást követően. Sajnos nem tudtuk száz százalékosan zárni a 4.-ik fordulót. Összességében gratulálunk a fiúknak a teljesítményükhöz.