Heves megyei kupa – A legjobb négy között a csapat Reviewed by Momizat on . ESSE - Pétervására SE 3-1 Gólszerzőink: Busai, Halász, Szilágyi Kerékgyártó Tamás értékelése: Az első félidőben hiába domináltunk végig, ritmustalan és lélektel ESSE - Pétervására SE 3-1 Gólszerzőink: Busai, Halász, Szilágyi Kerékgyártó Tamás értékelése: Az első félidőben hiába domináltunk végig, ritmustalan és lélektel Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » Heves megyei kupa – A legjobb négy között a csapat

Heves megyei kupa – A legjobb négy között a csapat

ESSE – Pétervására SE

3-1

Gólszerzőink: Busai, Halász, Szilágyi

Kerékgyártó Tamás értékelése:

Az első félidőben hiába domináltunk végig, ritmustalan és lélektelen volt a játékunk. Ennek ellenére komoly helyzetekig is eljutottunk, de ezek rendre kimaradtak és ahogy az ilyenkor lenni szokott, a vendég csapat egy szerencsés találattal előnyt tudott szerezni. A második játékrészben egy jobb felfogásban játszó csapatot láttam a pályán és sikerült is magunk javára fordítani a mérkőzést. Gratulálok a második félidőhőz és a továbbjutáshoz a csapatnak.

© 2014 Egri Sportcentrum SE. webfejlesztés: Varga Roland