U15;U14 – Egy győzelem,egy vereség Reviewed by Momizat on . ESSE - DVSC 1-2 Gólszerzőink: Kovács Sipos Lajos vezetőedző értékelése: Az első félidőt lendületesen kezdtük, előrevédekezésünk működött több lehetőséget is kia ESSE - DVSC 1-2 Gólszerzőink: Kovács Sipos Lajos vezetőedző értékelése: Az első félidőt lendületesen kezdtük, előrevédekezésünk működött több lehetőséget is kia Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » U15;U14 – Egy győzelem,egy vereség

U15;U14 – Egy győzelem,egy vereség

ESSE – DVSC

1-2

Gólszerzőink: Kovács

Sipos Lajos vezetőedző értékelése:

Az első félidőt lendületesen kezdtük, előrevédekezésünk működött több lehetőséget is kialakítottunk az ellenfél kapuja előtt, gólt azonban nem sikerült lőnünk. Az ellenfél ritka ellentámadásaiból gólt lőtt, egy középpályán eladott labdánkból. A bekapott gól kicsit megfogta csapatomat de egy szögletből egyenlíteni tudtunk. Néhány perc múlva újabb kontrából kaptunk gólt ugyanolyan forgatókönyv szerint. A második félidőben nem tudtuk a kialakított helyzeteinket gólra váltani, az eredmény nem változott. Játékunkból hiányzott a tűz, a kapu előtti dekoncentráltságunk miatt újabb vereséget szenvedtünk.