Megyei I – Bebiztosított ezüstérem Reviewed by Momizat on . ESSE - Füzesabonyi SC 3-0 Gólszerzőink: Farkas, Busai, öngól Kerékgyártó Tamás: Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen rögtön a első percekben gólt szerezhettünk volna ESSE - Füzesabonyi SC 3-0 Gólszerzőink: Farkas, Busai, öngól Kerékgyártó Tamás: Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen rögtön a első percekben gólt szerezhettünk volna Rating: 0
You Are Here: Home » Galéria » Megyei I – Bebiztosított ezüstérem

Megyei I – Bebiztosított ezüstérem

ESSE – Füzesabonyi SC

3-0

Gólszerzőink: Farkas, Busai, öngól

Kerékgyártó Tamás: Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen rögtön a első percekben gólt szerezhettünk volna, viszont utána mintha görcsössé vált volna a csapat, nem sikerült megszerezni a vezető találatot és ez fusztrációban jelentkezett. Elkezdtünk kapkodni és egyénieskedni, ami ahhoz vezetett, hogy a vendég csapat feljavult. A 2. játékrészben ugyanaz folytatódott a pályán, nem voltunk kellően koncentráltak, és a Füzesabony akár egyenlíthetett is volna. A mérkőzés utolsó szakaszában sikerült két gólt szereznünk, és összességében megérdemelten szereztük meg a 3 pontot, de a mutatott játékhoz nem tudok gratulálni.

© 2014 Egri Sportcentrum SE. webfejlesztés: Varga Roland