U15;U14 – Fontos győzelmek Mezőkövesden Reviewed by Momizat on . Mezőkövesdi Zsóry SE - ESSE U15 0-2 Gólszerzőink: Gíber, Farkas Sipos Lajos vezetőedző értékelése: Csapatom átérezte a mérkőzés jelentőségét és az első perctől Mezőkövesdi Zsóry SE - ESSE U15 0-2 Gólszerzőink: Gíber, Farkas Sipos Lajos vezetőedző értékelése: Csapatom átérezte a mérkőzés jelentőségét és az első perctől Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » U15;U14 – Fontos győzelmek Mezőkövesden

U15;U14 – Fontos győzelmek Mezőkövesden

Mezőkövesdi Zsóry SE – ESSE U15

0-2

Gólszerzőink: Gíber, Farkas

Sipos Lajos vezetőedző értékelése: Csapatom átérezte a mérkőzés jelentőségét és az első perctől kezdve érzékeltette ellenfelével, hogy az eredmény nem lehet kérdéses. Játékosaim fegyelmezett, minőségi labdarúgást mutattak be és kétséget sem hagytak afelől, hogy kié lesz a három pont. Ugyan az első félidőben csak helyzetekig jutottunk, viszont a második félidőben már két ízben is mattoltuk a vendéglátók védelmét.
Végre jó kapusteljesítmény is társult játékunkhoz így magabiztos győzelmet arattunk.
Most sajnálhatjuk azt a sok váratlanul elhullajtott pontot amivel hozzásegítettük az ellenfelet a bajnoki címhez és így nem játékosaim nyakába került az arany érem..