U19;U17 – Döntetlen és vereség Debrecenben Reviewed by Momizat on . Debeceni SI - ESSE U19 1-1 Gólszerzőink: Somogyi Montvai Tibor vezetőedző értékelése: A mai mérkőzésen értékes 1 pontot szereztünk, erről tanubizonyságot tett, Debeceni SI - ESSE U19 1-1 Gólszerzőink: Somogyi Montvai Tibor vezetőedző értékelése: A mai mérkőzésen értékes 1 pontot szereztünk, erről tanubizonyságot tett, Rating: 0
You Are Here: Home » Egyéb » U19;U17 – Döntetlen és vereség Debrecenben

U19;U17 – Döntetlen és vereség Debrecenben

Debeceni SI – ESSE U19

1-1

Gólszerzőink: Somogyi

Montvai Tibor vezetőedző értékelése:

A mai mérkőzésen értékes 1 pontot szereztünk, erről tanubizonyságot tett, az utolsó percben a játékosaim gólöröme.
80 percig szinte semmi nem történt a pályán, a hazaik vezető találata után lett igazán jó a mérkőzés. Az elejétől fogva azt a mentalitást visszük ki a pályára, mint ami a kapott gól után volt, akkor ezt a mérkőzést megnyerhettük volna.

Debreceni SI – ESSE U17

2-0

Pápai Zoltán vezetőedző értékelése:

Végig nagyon élvezetes küzdelmes mérkőzésen főleg a második félidőben érezhető volt, hogy amelyik csapat gólt tud szerezni az begyűjtheti a 3 pontot. Nos a mi meccs labdánk a felső kapufán csattant 10 percel a vége elött, míg a hazaiak az utolsó percekben kis szerencsével de mattoltak minket.

© 2014 Egri Sportcentrum SE. webfejlesztés: Varga Roland